W ostatni weekend w Bochni odbył się XI Międzynarodowy Turniej Koszykówki Dziewcząt. Turniej bardzo mocno obsadzony w którym oprócz naszego zespołu wzięły udział drużyny z całej Polski oraz czołowa drużyna w swojej kategorii wiekowej ze Słowenii SD  Felix Zasavje i mistrz Słowacji  Young Angels Koszyce, Nasze dziewczęta prowadzone przez trenera Piotra Wacławka doskonale zaprezentowały się w tym międzynarodowym towarzystwie przegrywając tylko pierwszy mecz i niestety nieznacznie ostatni finałowy z bardzo mocnym zespołem ze Słowacji tym samym zajmując drugie miejsce w całym turnieju.

UKS Trójka – MKS MOS Wrocław 34:49

UKS Trójka – Felix  Zasavje 63:44

UKS Trójka – MKS PM Tarnów 93:27

UKS Trójka – MOSiR Bochnia 51:35

UKS Trójka – Young Angels Koszyce 44:47

Skład: Jarkiewicz Milena, Grzywna Katarzyna, Gejcyg Iga, Kowalska Aleksandra, Sokołowska Oliwia, Owczarek Weronika, Stefankiewicz Zuzia, Ludwiczuk Zuzia, Paradowska Julia, Wojtasik Oliwia, Stawczyk Oliwia, Łapińska Daria, Głowacka Matylda. Trener Piotr Wacławek i asystent Robert Janiszewski

Podczas Turnieju odbył się konkurs na” najsprawniejszego zawodnika”.
Trójkę reprezentowała Iga Gejcyg – Kapitan, która doskonale wypadła pewnie wygrywając tą rywalizację.
Najlepszym obrońcą z naszej drużyny wybrano Kasię Grzywnę, a do piątki all stars – Aleksandrę Kowalską