Dwa zwycięstwa w ostatnich meczach odnieśli seniorzy w rozgrywkach 3LM. Najpierw 29.02. w ostatnim meczu ligowym przed własną publicznością pokonali trzeci w tabeli GLKS Nadarzyn 86:65 i dzięki tej wygranej nasi koszykarze zapewnili sobie awans do 1/2 finału walki o 2 ligę.

Tydzień później 7.03. w Warszawie odbył się mecz na szczycie, którego wynik decydować miał kto zostanie zwycięzcą 3 LM WOZKosz w sezonie 1019/2020. Nasi koszykarze przede wszystkim chcieli się zrewanżować za nieudany w ich wykonaniu mecz w Żyrardowie, który przegrali z WMSS Isetia Warszawa 67:75 i była to ich jedyna porażka w tym sezonie. Teraz mocno zmotywowani zagrali zdecydowanie lepsze spotkanie i wygrali 82:65 tym samym po raz trzeci z rzędu zdobywając mistrzostwo 3 ligi na Mazowszu.

Przed naszą drużyną jeszcze ostatni mecz w Legionowie z tamtejszym Legionem i 1/2 finału o awans do 2 ligi o którego organizację zarząd UKS Trójka będzie się starał.