Bardzo miła wiadomość nadeszła z Warszawskiego Okręgowego Związku Koszykówki W.M. i od trenerów Kadry Mazowsza Młodziczek. Okazało się, że 50% kadry to zawodniczki UKS Trójka Żyrardów (7 zawodniczek). W połowie lutego 2019r Kadra Mazowsza Młodziczek weźmie udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży Dywizji A (są to Mistrzostwa Polski Kadr Wojewódzkich). Miejmy nadzieję, że nasze zawodniczki bardzo pomogą kadrze Mazowsza i będą wielką siłą dla tej drużyny i wraz z nią zdobędą medal w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży.Zaszczytu reprezentowania kadry Mazowsza dostąpią następujące zawodniczki UKS Trójka: Jarkiewicz Milena, Ułan Karolina, Sokołowska Oliwia, Owczarek Weronika, Wojtasik Oliwia, Stawczyk Oliwia, Grzywna Katarzyna

Trenerami klubowymi w/w zawodniczek są: Piotr Wacławek i Robert Janiszewski