W dniach 15-16 marca odbył się IV Amatorski Turniej Koszykówki w kategorii +35 o Puchar Prezydenta Miasta Żyrardowa – Lucjana Krzysztofa Chrzanowskiego. Tym razem zwycięzcą okazała się drużyna Winny Ludwik która pokonała w zaciętym finale Lej Te Cole (57:53) i odebrała z rąk Prezydenta Miasta okazały puchar. Na trzecim miejscu uplasował się zespół Anaco Brwinów. Najlepszym strzelcem turnieju został Przemysław Stasiw natomiast MVP całego turnieju – Tomasz Bąk.

Klasyfikacja Końcowa:

  1. Winny Ludwik
  2. Lej Te Cole
  3. Anaco Brwinów
  4. UFFO
  5. To Late
  6. Pół Tony Kobiałka
  7. Kajko i Kokosz
  8. Trójka Junior (P.K.)


Dziękujemy uczestnikom za udział i cieszymy się, że organizowane przez nas tego typu turnieje cieszą się nieustannym zainteresowaniem i już teraz zapraszamy na kolejną edycje ATK w kategorii OPEN w październiku tego roku.

„Bardzo się cieszę że kolejny amatorski turniej doszedł do skutku i wszyscy się fajnie bawili no i obyło się bez kontuzji. Bardzo dziękuję wszystkim którzy pomogli przy turnieju oraz instytucjom ,firmom i osobom które wsparły nasz amatorski turniej: Panu Prezydentowi Miasta Żyrardów, Spółce AQUA, Firmie EMKA S.A., TGIS Pan J.Gejcyg, Greiner, OKO, Sklep Kropla, Foto Marszałek, Foto R.Grzywna, „- powiedział Robert Janiszewski główny organizator turnieju