W dniach 11.13.09.2020 zapraszamy na II Charytatywny Turniej Koszykówki Mężczyzn o Puchar Starosty Powiatu Żyrardowskiego podczas którego kolejny raz nasi koszykarze pragną wspomóc potrzebujących. Tym razem turniej rozgrywany jest pod hasłem „Gramy Dla Filipka” .

W ciągu trzech dni na hali „Elektryk” przy ul. Bohaterów Warszawy 4 w Żyrardowie będzie można zobaczyć w akcji cztery 2-go ligowe drużyny : UKS Trójka Żyrardów, ŁKS Łódź, MKS Ochota Warszawa oraz Isetia Erzurum

Filip Suchecki urodził się z wadą wrodzoną kończyn zwaną Bilateral Fibular Hemimelia. Jest to obustronny brak kości strzałkowych, oraz brak części paluszków w stopach. Przeszedł 8 ciężkich operacji rekonstrukcji nóżek. Przede nim jeszcze kilka trudnych operacji i długie lata rehabilitacji.

Zapraszamy i zachęcamy do wsparcia Filipka w walce o normalne życie !!!

Fundacja z Miłości do dziecka. Nr : 58 1600 1462 1837 3199 4000 0001

Tytuł przelewu Filip Suchecki