W dniach 19-21.02.2021r w hali sportowej AQUA Żyrardów odbył się Ćwierćfinałowy Turniej Mistrzostw Polski Juniorek Starszych U19. Tradycyjnie Żyrardów reprezentowany był przez UKS Trójka.Ponadto w turnieju wzięły udział drużyny MMKS Katarzynki Toruń i MLKS-MOS Rzeszów.
Drużyna nasza prowadzona przez trenera Dominikę Sztąberską i Romana Skrzecza wypadła znakomicie wygrywając obydwa mecze co dało awans do Półfinałów Mistrzostw Polski w tej kategorii wiekowej. W pierwszym meczu nasza drużyna pokonała Katarzynki Toruń 64:53  , a w kolejnym bez większych problemów drużynę z Rzeszowa 82:42.
Najlepszą zawodniczką naszej drużyny wybrano Michalinę Walczak,
Najlepszą rozgrywającą wybrano  Julię Myszkowską z Trójki Żyrardów.
MVP całego turnieju została również nasza zawodniczka Natalia Wnuk
, która po turnieju  powiedziała:
„Bardzo się cieszę, że wygrałyśmy obydwa spotkania w turnieju i tym samym awansowałyśmy do Półfinałów Mistrzostw Polski. Jako zespół starałyśmy się jak najlepiej realizować założenia trenerów zarówno w ataku jak i w obronie. Każda z nas z zaangażowaniem wykorzystywała minuty na boisku, co przyczyniło się do zwycięstwa. Przed nami dwa tygodnie ciężkiej pracy do kolejnej fazy rozgrywek, gdzie postaramy się osiągnąć jak najlepszy wynik”.
Serdeczne podziękowania za wsparcie przy organizacji tego turnieju dla Prezydenta Miasta Żyrardowa, Spółki AQUA , PGK oraz SP3 Żyrardów i TGiS -J.Gejcyg, Foto-Grzywna i Flaszyński, zawodnikom i trenerom-wolontariuszom z UKS Trójka.