Zakończyły się kolejne rozgrywki ligowe naszych drużyn. Tak jak już wspominaliśmy obok Kadetek U-16, Juniorek U-18 oraz drużyny Seniorów do dalszych Rozgrywek Centralnych awansowały również nasze Młodziczki U-14, które w lidze prowadzonej przez WOZKosz zajęły pierwsze miejsce (doznały tylko jednej porażki). Wygranie ligi dało awans do Ćwierćfinału Mistrzostw Polski U-14, które rozgrywane będą w Żyrardowie w dniach 12 – 14 kwietnia 2019 r. W sumie 4 ekipy z naszego klubu będą reprezentowały Żyrardów na szczeblu centralnym. Drużynie Seniorów życzymy awansu do 2 Ligi, a Juniorkom, Kadetkom i Młodziczkom awansów do Finałów Mistrzostw Polski i walki o medale.

Skład UKS „Trójka” Żyrardów U14 (Mistrz Woj. Mazowieckiego Sezon 2018/19):
Ułan Karolina, Jarkiewicz Milena, Depciuch Patrycja, Sieczka Julia, Wojtasik Oliwia, Stawczyk Oliwia, Grzywna Katarzyna, Łapińska Daria, Sokołowska Oliwia, Dropińska Zuzanna, Wiśniewska Weronika, Owczarek Weronika, Kaczmarek Wiktoria, Gacka Zuzanna

Trener: Piotr Wacławek, Asystent: Robert Janiszewski