W dniach 27 – 29 grudnia zawodniczki UKS Trójka przebywały na turnieju w Krakowie. Turniej organizowany przez zespół Wisły Can-Pack rozgrywany był w trzech kategoriach wiekowych. Nasze dziewczyny rozgrywały mecze w kategorii U 16. Było 8 drużyn podzielone na dwie grupy. System rozgrywek każdy z każdym. Później łączone grupy i według kolejności gra o miejsca. Nasza drużyna rozegrała 5 spotkań, wygrała 4 w tym dwa po dogrywce, przegrała tylko pierwsze spotkanie z późniejszym finalistą turnieju. To był pierwszy turniej dziewczyn w tym sezonie i pozwolił sprawdzić okres 4 miesięcznego przygotowania. Było dużo pozytywnych elementów w naszej grze ale też to dobry materiał do analizy na przyszłość. Wiemy jak jest na dziś, jakie możliwości i nad czym musimy popracować żeby jeszcze skuteczniej grać w przyszłości. Cieszy medal turnieju i postawa drużyny mam nadzieje, że 3 miejsce zachęci dziewczyny do dalszej pracy

Wyniki:

UKS Trójka – Dąbrówka (55-53)
UKS Trójka- Slany (60-63)
UKS Trójka- Bochnia (64-60)
UKS Trójka- Korona Kraków (59-25)
UKS Trójka – Pałac Młodzieży Tarnów (25-47)

Najbardziej wyróżniającymi się zawodniczkami „Trójki” zostały Ludwiczuk i Stefankiewicz

Skład UKS Trójka Żyrardów
Ludwiczuk, Konarska ,Malinowska, Gejcyg, Grzywna, Stefankiewicz, Dziedzic, Kowalska, Paradowska, Runkwitz

Trener: Justyna Borońska