Zaczynamy od 3LM – w sobotę przeciwnikiem naszych koszykarzy był zespół UKS Basket Siedlce, drużyna mająca w swoich szeregach zawodników z 1 ligową przeszłością i mająca aspiracje do awansu do grupy mistrzowskiej. Pierwsza kwarta która zakończyła się remisem 17:17 zapowiadała, że mógł to być mecz emocjonujący do samego końca lecz kolejne kwarty szybko dały odpowiedź kto tego dnia będzie rządził na parkiecie w hali AQUA, kolejno wygrane 21:7; 24:17 i 35:17 dały ostateczny rezultat 97:58 i tym samym nasz zespół odniósł 6 z rzędu wygraną umacniając się na pozycji lidera grupy A.

Zdecydowanie mniej szczęścia miały nasze 2-go ligowe koszykarki przegrywając dwa swoje mecze. Najpierw w sobotę w Siedlcach z tamtejszym SMKK 63:72 a następnie w niedzielę u siebie z UKS 4 Ursus 64:81

Natomiast w tym tygodniu piątą z kolei wygraną mogły się cieszyć nasze dziewczęta z zespołu U16, które tym razem zdecydowanie pokonały na własnym parkiecie MUKS Piaseczno 74:42

Pierwszy raz w tym sezonie przed własnymi kibicami zaprezentowały się  zespoły U15 kobiet i mężczyzn i tak nasze dziewczęta zdecydowanie wygrały z MUKS Ostrołęka 100:46, natomiast chłopcy po emocjonującym meczu w dogrywce pokonali UKS Basket Siedlce 75:65

Zdecydowane zwycięstwo odniosły też dziewczęta w kategorii U14 pokonując MKS II Grójec 95:33, natomiast troszkę gorzej wypadli chłopcy w tych rozgrywkach po walce ulegając UKS GIM 92 Ursynów Warszawa 50:64

Także pierwszy w tym sezonie pierwszy raz we własnej hali zagrali chłopcy U13 pewnie pokonując LKS Ostrowianka 89:29, natomiast nasz drugi zespół złożony z młodszych zawodników uległ MUKS Piaseczno 86:44, ale już grając w swojej kategorii wiekowej czyli U12 wysoko pokonali UKS PROBASKET Mińsk Maz 128:28